Jure bokhandel

Kundtjänst:

Telefon: +46 8 662 00 80

Telefax: +46 8 662 00 86

E-post: order@jure.se

Butiksadress: Artillerigatan 67

Öppettider: Vardagar 9.00 - 18.00





Juridisk tidskrift (prenumerationsärenden samt supportfrågor kring JT på internet):
Stellan Wahlström, tel. +46 8 662 00 37, e-post: stellan.wahlstrom@jure.se
Juridisk Tidskrift (redaktionella frågor):
Martin Lundin, tel. +46 8 662 00 76, e-post: martin.lundin@jure.se

Ekonomiavdelningen (frågor kring leverantörsfakturor och betalningspåminnelser):
Telefon: +46 8 662 01 22
Telefax: +46 8 662 00 86
Ellen Lidén, tel. +46 8 662 00 58, e-post: ellen.liden@jure.se
Helen Bragmark, tel. +46 8 662 00 68, e-post: helen.bragmark@jure.se

Postadress:
Jure AB
Artillerigatan 67
SE-114 45 STOCKHOLM
SVERIGE









 
Jure förlag
Redaktionella frågor och marknadsföring
Telefon: +46 8 662 00 83
Telefax: +46 8 662 00 86

Postadress:
Jure förlag AB
Artillerigatan 67
SE-114 45 STOCKHOLM
SVERIGE



 
Jure utbildning
Kursanmälningar och förfrågningar:
Telefon: +46 8 662 00 72
Telefax: +46 8 662 00 86

Postadress:
Jure utbildning AB
Artillerigatan 67
SE-114 45 STOCKHOLM
SVERIGE



 
Medarbetare
Olle Hed, tel. +46 8 662 00 17, e-post: olle.hed@jure.se
Anders Karlsson, tel. +46 8 662 00 15, e-post: anders.karlsson@jure.se
Tommy Rehn, tel. +46 8 662 00 38, e-post: tommy.rehn@jure.se
Frej Holtzberg, tel. +46 8 662 00 75, e-post: frej.holtzberg@jure.se
Stellan Wahlström, tel. +46 8 662 00 37, e-post: stellan.wahlstrom@jure.se
Erik Färnström, tel. +46 8 662 00 42, e-post: erik.farnstrom@jure.se
Jan Stener, tel. +46 8 662 00 43, e-post: jan.stener@jure.se
Mattias Widlund, tel. +46 8 662 00 47, e-post: mattias.widlund@skarplaw.se
Arvid Hed, tel. +46 8 662 00 69, e-post: arvid.hed@jure.se
Ellen Lidén, tel. +46 8 662 00 58, e-post: ellen.liden@jure.se
Helen Bragmark, tel. +46 8 662 00 68, e-post: helen.bragmark@jure.se
Martin Lundin, tel. +46 8 662 00 76, e-post: martin.lundin@jure.se























 
© 2017 Jure AB